سپیده سپیدی دوشنبه 16 بهمن 1396 03:57 ب.ظ نظرات ()
دنیای امروز ، دنیای اینترنت است و همه چیز در سایه اینترنت معنای دیگری یافته است . به همین علت تجارت اینترنتی امروزه از مهم ترین فعالیت های اقتصادی به حساب می آید.
در ادامه تعدادی از رازهای موفقیت در این نوع تجارت را لاهم مرور می کنیم ؛


1- اولین اولویت شما در بازار اینترنتی باید بدست اوردن آدرس های پست الکترونیکی کاربران سایت تان باشد ! فراموش نکنید که خبرنامه از جمله مهم ترین اولویت های یک سایت و فروشگاه می باشد .
به ظاهر سایت خود اهمیت بسیاری بدهید  . فراموش نکنید که کاربران اولین چیزی که از شما می بینند ، سایت شماست و اینکه ظاهر سایت تان چگونه بنظر برسد و کاربری آن به چه صورت باشد ، از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار می باشد .

2- درصورتیکه به فکر کسب درآمد بسیار و برند شدن سایت خود هستید ، زمینه خاصی را انتخاب و همان را دنبال کنید . از این شاخه به آن شاخه پریدن تنها باعث درجا زدن شما در کسب و کارتان خواهد شد .
سعی کنید که دلال اینترنتی نباشید و فروش محصولات و خدمات خود را هدایت کنید . این کار باعث پیشرفت سریع تر شما خواهد شد .

3- سعی کنید تا جاییی که امکان دارد فعالیت هایتان را خودکار تنظیم کنید . برخی فعالیت ها می بایست حتماً بصورت دستی انجام شود اما بسیاری از فعالیت ها نظیر ارسال پیام خوش آمدگویی به مشتریان ، تایید و پیگیری سفارشات ، پیغام های تشکر و ... می تواند بصورت خودکار انجام شود و نیازی به کاربر برای آنها وجود ندارد .

4- خدمات پس از فروش را فراموش نکنید ! مشتریان و کسب رضایت آنان می بایست مهم ترین خواسته و هدف شما باشد . هرچه مشتریان از خدمات پس از فروشی که به آنها ارائه می دهید رضایت بیشتری داشته باشند ، شما سود بیشتری بدست خواهید اورد .

توجه به نکات فوق می تواند تأثیر بسیار زیادی در موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی داشته باشد . پس همواره این نکات را به یاد داشته باشید و از آنها غافل نشوید .